ایده برای اتاق اضافی در خانه

چند ایده خلاقانه برای اتاق اضافی در خانه

اگر شما نیز به دنبال طراحی اتاق اضافی در خانه ی خود هستید میتوانید از آن اتاق به عنوان فضاهای مورد نیاز خود با توجه به شغل و حرفه ی خود استفاده کنید. در غیر این صورت می توان این اتاق ها را با استفاده از خلاقیت و ایده ی خود طراحی کنید. در این مقاله تیم معمارونه چند ایده ارزان و کاربردی را به شما معرفی می کند.

اتاق تعویض لباس

اتاق لباس یکی از اساسی ترین فضاهای خانه برای ایجاد خانه ای مرتب می باشد. اگر اتاق خالی در خانه ی خود دارید میتوان از گوشه های آن فضا برای نگه داری مجموعه ای از لباس ها و کفش های خود استفاده کنید.

ایجاد اتاق برای تعویض لباس
ایجاد اتاق برای تعویض لباس
ایجاد اتاق برای تعویض لباس ۲
ایجاد اتاق برای تعویض لباس ۲

اتاق ورزش

استفاده از چند دمبل ، تردمیل و کیسه ی بوکس ایده ی دیگری برای استفاده از اتاق خالی در خانه ی شما می باشد. درست حدس زدید گزینه ی بعدی اتاق ورزش در خانه است. با استفاده از این اتاق شما میتوانید زمان زیادی را صرف ورزش خود کرده و نیازی به خارج شدن از خانه ی خود برای ورزش کردن نداشته باشید.

ایجاد اتاق ورزش
ایجاد اتاق ورزش

اتاق ریلکس و کار های جانبی

با استفاده از چیدمان مینیمال در اتاق ها و استفاده از مبلمان هایی چون کوسن و زیر انداز میتوان از اتاق خالی به عنوان فضایی برای ورزش هایی چون یوگا و یا اتاق ماساژ استفاده کرد. شاید وجود این فضا در خانه های امروزی امری ضروری نباشد اما میتوان از این فضا ها برای آرامش بیشتر ذهن و تناسب اندام بدن خود استفاده کرد. این فضا نه تنها باعث آرامش ذهن شما می شود بلکه به تناسب اندام شما نیز کمک خواهد کرد.

ایجاد اتاق ریلکس و کار های جانبی ۱
ایجاد اتاق ریلکس و کار های جانبی ۱
ایجاد اتاق ریلکس و کار های جانبی ۲
ایجاد اتاق ریلکس و کار های جانبی ۲

اتاق مطالعه

ایجاد چند سایه های متضاد و روشن و تزییناتی بر روی دیوار فضای مورد نیاز را به یک فضایی برای مطالعه تبدیل می کند. ایجاد این فضا در تمامی خانه ها امری ضروری می باشد زیرا میتوان از این فضا نیز به عنوان فضای کار و ایجاد کتابخانه در آن استفاده کرد. همچنین استفاده از تابلو های نقاشی در این فضا به فضای شما حس و حال بهتری می بخشد.

ایجاد اتاق مطالعه
ایجاد اتاق مطالعه

ایجاد فضای سبز

آیا شما گل و درختان را می پسندید؟ این ایده بهترین ایده برای کسانی است که زندگی در طبیعت را دوست می دارند. با استفاده از این روش میتوان طبیعت را به داخل خانه ی خود آورده و از آن لذت ببرید.

ایجاد فضای سبز
ایجاد فضای سبز

 

دانلود رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.