ایده های طراحی حمام و دستشویی کوچک

چند طراحی حمام و دستشویی کوچک و استفاده از ایده های کاربردی

اگر در فضاهای کوچک از مبلمان یا چیدمان های وسایل بزرگ استفاده کنید باعث می شود ک فضای شما کوچکتر و شلوغ به نظر برسد. اما با یکسری ترفند های خلاقانه میتوان از فضاهای غیر قابل استفاده ی حمام و دستشویی کوچک خود استفاده های کاربردی زیادی کنید. با استفاده از رنگ ها و متریال های مختلف به تنهایی نمیتوان فضای مورد نیاز خود را به بهترین نحو ممکن طراحی کرد اما همین ها زمینه ای برای طراحی درست فضاهای ما را به وجود می آورند. در این قسمت تیم معمارونه سعی دارد تا چند ایده ی کاربردی را با شما در میان گذارد.

استفاده از موزاییک های طرح دار

موزاییک های طرح دار باعث ایجاد تمرکز در نقطه ی استفاده شده و میتوان به این روش با استفاده از آن دید را در نقطه ی مورد نیاز خود متمرکز کرده. همچنین استفاده از آینه در این فضا نیز بهترین استفاده در این مکان می باشد.

استفاده از موزاییک طرحدار و آینه بر روی آن
استفاده از موزاییک طرحدار و آینه بر روی آن

استفاده از یک رنگ ثابت

استفاده از یک رنگ ثابت در موزاییک های دیوار حمام و دستشویی فضا را یک پارچه کرده و باعث یکدستگی فضاها می شود. همجنین استفاده از مبلمان ها و یا اکسسوری ها با رنگ کمی روشن تر یا تیره تر باعث هارمونی بیشتر فضاها شده و استفاده از قفسه های چوبی نیز باعث جذابیت بیشتر فضا در طراحی می شود.

استفاده از یک رنگ ثابت در طراحی حمام
استفاده از یک رنگ ثابت در طراحی حمام

استفاده از شیشه های رنگی

اگر فضای حمام یا دستشویی شما به رنگ سفید بوده و به دنبال ایجاد تغییر در آن هستید میتوان از شیشه های رنگی در آن فضاها استفاده کنید تا باانعکاس نور رنگ های گوناگون و متعددی بر روی فضاهای یک دست حمام یا دستشویی داشته باشیم.

استفاده از شیشه های رنگی در حمام
استفاده از شیشه های رنگی در حمام

استفاده از آینه در مرکز توجه

استفاده از آینه در نقطه ی مرکزی باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضای استفاده شده است و همچنین استفاده از لوستری با توجه به فضای طراحی شده در وسط آن تاثیر آن را چند برابر می کند.

استفاده از آینه و لوستر در نقطه ی مرکزی
استفاده از آینه و لوستر در نقطه ی مرکزی

استفاده از در شیشه ای در حمام

برای بزرگ تر دیده شدن فضای حمام و دستشویی کوچک میتوان از روشویی هایی کوچک در قسمتی از فضا استفاده کرد. همچنین استفاده از در های شیشه ای برای جداسازی فضای دستشویی از حمام امری ساده و بسیار تاثیر گذار می باشد.

استفاده از روشویی کوچک و در شیشه ای در حمام
استفاده از روشویی کوچک و در شیشه ای در حمام

 

دانلود رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.