دکوراسیون دیوارها

چند روش طراحی خلاقانه در دکوراسیون دیوارها

شاید زمان آن فرا رسیده باشد که دیوار های فضاهای داخلی را تغییر داده و با استفاده از آویز ها و ایده های متفاوت دکوراسیون دیوارها را تغییر داده و به بهبود جو اتاق بپردازیم.در زیر تیم معمارونه روش های خلاقانه ای برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون دیوارها پیشنهاد خواهد داد.

سنتی و جذاب

با استفاده ی حداکثر از دیوار های فضاهای طراحی شده میتوان از آن فضا ها در راستای چیدمان عکس ها و تصاویر مورد نظر بر روی دیوار ها استفاده کرد. در این روش استفاده از کتابخانه ای در قسمت دیگری از فضا باعث جذابیت بیشتر فضاها شده و حس فضاهای قدیمی را بیشتر القا می کند.

حس سنتی و جذاب
حس سنتی و جذاب

استفاده ی کاربردی

چه کسی میگوید که باید تمامی دیوار ها پر ازآثار هنری باشد ؟ گاهی میتوان از فضاهای خالی در جهت نوشتن یادگاری ها ، لیست و فعالیت های الهام بخش خود استفاده کرد. همچنین میتوان در زمان های متفاوت آن ها را تغییر داده و در راستای آن چیدمان دیوار نیز تغییر می کند.

استفاده ی کاربردی  از دیوارها
استفاده ی کاربردی  از دیوارها

طرح های معاصر

در این روش دیوار ها نه تنها به عنوان یک دیوار بلکه به عنوان دیواری از یک فضای مشابه گالری عمل کرده و می تواند فضا و حس و حال قدیم و جدید را با هم ترکیب کند.

طرح های معاصر در دیوار ها
طرح های معاصر در دیوار ها

طرح های کاغذ دیواری

اگر شما جزو افرادی هستید که استفاده از تصاویر بر روی دیوار را کاری بیهوده میدانید و یا از چسباندن طرح های قدیمی بر روی دیوار میترسید میتوانید از کاغذدیواری ها با طرح های گوناگون و متناسب با سبک طراحی داخلی خود استفاده کنید. در این عکس استفاده از طرح های قدیمی در کاغذ دیواری و چیدمان میز و صندلی چوبی در کنار آن حس گذشته را به انسان القا می کند.

طرح های کاغذ دیواری متناسب با فضا
طرح های کاغذ دیواری متناسب با فضا

دانلود رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.