طراحی تراس های جذاب

چند ایده ی جذاب برای طراحی تراس های جذاب

در خانه فضایی بهتر از تراس های جذاب وجود ندارد که بتوان به وسیله ی آن فضای خارجی را به خانه هدایت کرد. اگر مردم بتوانند فضای سبز را به وسیله ی تراس ها به خانه ی خود بیاورند باعث ایجاد تحول در فضای زندگی آن ها خواهد شد. این را در نظر داشته باشید که همیشه میتوان از تمامی فضاها چه کوچک و چه بزرگ با طراحی هایی از آن ها به بهترین نحو استفاده کرد. شما میتوانید با چیدمان هایی همانند فضای داخلی فضای تراس خود را تراحی کرده و به آن جان ببخشید. در این قسمت تیم معمارونه سعی دارد تا با شما ایده هایی برای بهبود سطح کیفیت تراس هایتان در میان بگذارد.

رویای مدیترانه ای

در این فضا با استفاده از مبلمان های سفید و استفاده از مبلمان های چوبی در کنار آن باعث ایجاد فضایی جذاب برای زمان های استراحت افراد خانه می باشد.

رویای مدیترانه ای
رویای مدیترانه ای

در میان طبیعت

در فضاهایی همانند طبیعت میتوان وقت بیشتری گذراند پس میتوان فضای تراس خود را همانند طبیعت دراورده و برای جمع های خانوادگی و دوستانه گزینه ی مناسبی می باشد.

در میان طبیعت
در میان طبیعت

فضاهای کوچک

اگر فضای کوچکی برای تراس خود اختصاص داده اید ناراحت نباشید. میتوان با چیدمان درست و استفاده از مبلمان های کم جا گیر فضاهای ایده آلی برای خود و خانواده ی خود طراحی کنید.

فضاهای کوچک
فضاهای کوچک

مبلمان کردن پاسیو

در بعضی از قسمت ها میتوان با مسقف کردن فضای پاسیو یک فضای خصوصی با مبلمان های متنوع را در آن جای گذاری کرد. استفاده از المان های چوبی در دیوار و سقف پاسیو و استفاده از گیاهان در آن فضا باعث ایجاد صمیمیت در فضا می شود.

مبلمان کردن پاسیو
مبلمان کردن پاسیو ۱
مبلمان کردن پاسیو ۲
مبلمان کردن پاسیو ۲

طراحی فضای پشت بام به جای تراس

اگر در خانه ی خود فضایی برای ایجاد تراس ندارید و یا نمیتوانید از تراس خود در جهت ایجاد فضایی برای خود برآیید میتوان از پشت بام خانه ی خود برای این منظور استفاده کنید. با ایجاد این فضا میتوان آن فضا را به صورت فضای کاملا رمانتیک برای ایجاد تنوع در خانه ی خود ایجاد کنید.

طراحی فضای پشت بام به جای تراس
طراحی فضای پشت بام به جای تراس

 

دانلود رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.