طراحی تی وی روم

اصول طراحی و ایده طراحی تی وی روم

امروزه با ورود فضاهای جدید در خانه های امروزی میتوان فضای جدیدی مانند تی وی روم را نیز به خانه های خود اضافه کنیم. گذاشتن جای صحیص تلویزیون در خانه یکی از چالش های بزرگ صاحبان خانه ها می باشد. در بعضی مواقع با گذاشتن تلویزیون در فضای نا مناسب باعث از بین رفتن فضاهای اصلی دیگر در خانه می شود. در این بخش تیم معمارونه دکوراسیون خلاقانه برای اتاق تلویزیون را با شما در میان گذاشته تا بتوان ایده هایی در جهت ارتقا فضا و طراحی تی وی روم به شما انتقال کنیم.

استفاده از میز مدرن

میتوان از تلویزیون در فضای پذیرایی استفاده کرد. در این فضا استفاده از میز تلویزیون مدرن با توجه به طراحی فضای پذیرایی باعث افزایش هارمونی فضا و وسایل با هم شده همچنین میتوان از طبقات میز تلویزیون برای وسایل تزیینی استفاده کرده و در نتیجه باعث ایجاد فضایی صمیمانه برای گذراندن وقت می شود.

استفاده از میز مدرن زیر تلویزیون
استفاده از میز مدرن زیر تلویزیون

چندین فضای نشستن

استفاده از فضاهای نشستن متعدد در تی وی روم باعث ایجاد تنوع فضایی می شود. معمولا در تی وی روم از مبلمان هایی در جلوی آن استفاده می شود اما با در نظر گرفتن چندین مبلمان در فضاهای متعدد باعث ایجاد تنوع بیشتر در فضای تی وی روم می شویم.

استفاده از چند فضای نشستن در تی وی روم
استفاده از چند فضای نشستن در تی وی روم

فضای غیر قابل استفاده

اگر شما نمی خواهید از تلویزیون در فضاهای دیگر خود همانند پذیرایی ، هال و .. استفاده کنید. میتوان از فضاهای غیر قابل استفاده در خانه ی خود همانند راهرو و ییا قسمتی از فرو رفتگی خانه ی خود به عنوان تی وی روم استفاده کنید. در این مواقع میتوان از مبمان های ساده و کلاسیک در قسمتی از فضای خانه در دکور فضای تی وی روم استفاده کنید.

استفاده از فضای غیر قابل استفاده
استفاده از فضای غیر قابل استفاده

مخفی کردن سیم ها

همواره باید به خاطر داشته باشیم که در فضای تی وی روم از میز هایی استفاده شود که بتوان سیم های آن را در پشت آن مخفی کرده تا زیبایی آن فضا را چند برابر کند. برای تحقق این امر میتوان از میز هایی با قفسه های بسته برای مخفی کردن سیم ها در زیر تلویزیون استفاده کرد.

مخفی کردن سیم ها
مخفی کردن سیم ها

 

دانلود رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.