طراحی پله ها در خانه

چند ایده ی طراحی پله های مدرن در خانه های شما

در طراحی های معماری معماران می بایست ۳ اصل استحکام ، زیبایی و عملکرد را با هم در نظر گرفته که تمامی طرح ها شامل این ۳ موارد باشد. باید این را در نظر داشت که تمامی قسمت های خانه بر روی همدیگر تاثیر میگذارند و باید برای طراحی تک تک اجزای خانه قسمت های دیگر را در نظر گرفت. طراحی پله ها به گونه های قدیمی با استفاده از آجر و سنگ ها برای اتصال ۲ طبقه به هم هیچ زیبایی و تناسبی را بین پله ها و دیگر اجزای خانه به وجود نمی آورد. در این مقاله تیم معمارونه سعی دارد انواع مختلف پله ها در طراحی های متفاوت با شما به اشتراک بگذارد.

سبک مدرن و روستیک

استفاده از پله های سفید به همراه دستگیره ی پله ی فلزی و استفاده از شیشه و دیوار های طوسی و استفاده از سنگ ها در قسمتی از دیوار ها تلفیقی از سبک مدرن و روستیک را در کنار هم نمایان می کند.

استفاده از سبک مدرن و روستیک در پله
استفاده از سبک مدرن و روستیک در پله

هارمونی با طراحی داخلی

در طراحی پله ها می بایست به طراحی داخلی خانه ها توجه شود همانطور که در عکس پیداست در این فضا استفاده از پله ای ساده با استفاده از شیشه و فلز بدون هیچگونه تزیین اضافه برای هارمونی با طراحی داخلی خانه استفاده شده است.

هارمونی با طراحی داخلی
هارمونی با طراحی داخلی

سبک مدرن

استفاده از پله ی چوبی در کف و دیواره ی پله ها روشی خلاقانه برای طراحی پله ها می باشد.

استفاده از سبک مدرن
استفاده از سبک مدرن

مینیمال

راحت ترین روش در طراحی پله های مینیمال پرهیز از تزیین است . سادگی زیبا تر است.

استفاده از سبک مینیمال
استفاده از سبک مینیمال

پله ی طراحان

این پله ها در عین سادگی و خلاقیت بسیار شگفت انگیز هستند و این روش یکی از بهترین روش ها برای اتصال دو طبقه به هم می باشند. خلاقیت بهترین روش است. میتوان از این پله ها در اماکن صنعتی استفاده کرد.

خلاقیت طراحان در پله ها
خلاقیت طراحان در پله ها

معلق در هوا

استفاده از پله های معلق در خانه ها. اجرای این پله ها بر عهده ی یک وجه پله بوده و اینگونه تصور میشود که پله در هوا معلق است.

معلق در هوا
معلق در هوا

پله های توپر

استفاده از پله های توپر و شیشه ها در خانه و استفاده از طاقچه هایی در داخل پله ها باعث زیبایی دو چندان خانه و فضای داخلی خانه می شود.

پله های توپر
پله های توپر

دانلود رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.